Technik utrzymania ruchu => do 6500 brutto => nowe wakaty

Nowa praca czeka na Ciebie!

Dołącz do zespołu Techników w dziale Utrzymania Ruchu, poznaj nowe technologie i wykorzystaj Swoje doświadczenie!

Aplikuj i spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6500 zł
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realna możliwość rozwoju
  • bezpłatny dojazd z Twojej okolicy

zadania

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia o profilu technicznym
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki i pneumatyki
  • dobrych umiejętności organizacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 19:22, 23 października 2020
  • Wyświetleń:534
  • ID ogłoszenia: 632210512
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Strzelin, strzeliński, Dolnośląskie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Iwona Jaroszewicz