Dla naszego klienta ,firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby do działu utrzymania ruchu.

Jeśli szukasz stabilnej, pełnej wyzwań pracy i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku -aplikuj!

oferujemy

  •         Umowę o pracę
  •         Ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
  •         Możliwość rozwoju zawodowego,
  •    Pracę z doświadczonym zespołem
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS)

zadania

  •         Nadzór nad parkiem maszynowym linii produkcyjnych
  •         Nadzór nad infrastrukturą zakładu
  •         Usuwanie awarii z analizą przyczynową oraz odpowiednim raportowaniem
  •         Udział w planowaniu działań prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz ich regularne wykonywanie
  •         Korzystanie, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  •         Raportowanie działań zgodnie z przyjętymi zasadami
  •         Wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S
  •         Analizowanie problemów i wdrażanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń,
  •         Udział w przezbrojeniach linii produkcyjnych
  •         Współpraca z działem produkcji i jakości
  •         Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych
  •         Przestrzeganie zasad BHP i utrzymania porządku

oczekujemy

  •         Wykształcenie techniczne
  •         Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, podstawy automatyki
  •         Doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  •         Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie
  •         Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  •         Komunikatywność i nastawienie do pracy zespołowej
  •         Otwartość i chęć przyswajania nowej wiedzy
  •         Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz porządku
  •         Uprawnienia SEP grupy 1 i 3

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:36, 24 października 2020
  • Wyświetleń:557
  • ID ogłoszenia: 633635108
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Michałów-Reginów, legionowski, Mazowieckie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Agata Tomczyk-Śmieszna