Pracownik produkcji, praca od zaraz, atrakcyjne wynagrodzenie,benefity

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja mebli? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie!  :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • praca w weekendy - w zamian dzień wolny + premie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę, smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach
  • możliwość pracy w systemie 4-brygadowym z dodatkiem 2 zł do każdej godziny

zadania

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów,
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi.

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • chęci i zaangażowania do pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 19:22, 23 października 2020
  • Wyświetleń:1154
  • ID ogłoszenia: 632210506
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie, nowomiejski, Warmińsko-mazurskie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Patrycja Żurańska