szukasz pracy z dojazdem?

chcesz pracować przy produkcji kosmetyków znanej marki?

zaaplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł brutto + dodatek brygadowy
  • bezpłatny transport na trasach: Żyrardów - Kanie, Warszawa - Kanie
  • dodatek za pracę w nocy (30 % stawki godzinowej)
  • comiesięczne deputaty w postaci kosmetyków
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus (opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK profit, zniżki do sklepów oraz restauracji)

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej
  • pakowanie gotowych produktów
  • kontrola jakości wyrobu
  • praca 3-zmianowa

oczekujemy

  • posiadania aktualnego orzeczenia sanepid
  • rzetelnego podejścia do wykonywanych zadań
  • pełna dyspozycyjność do pracy
  • komunikatywnej znajomości j. polskiego (w przypadku kandydatów z zagranicy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:52, 24 października 2020
  • Wyświetleń:600
  • ID ogłoszenia: 635113916
Użytkownik

Piotr Zimnota

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Piotr Zimnota