Poszukujesz pracy od zaraz? Mamy idealną ofertę. Pracuj w firmie, która jest jednym z wiodących producentów świeżych sałatek.

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy i przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • pakiet premiowy

zadania

  • sortowanie i obróbka surowców na liniach produkcyjnych
  • mieszanie półproduktów zgodnie obowiązującymi recepturami
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP

oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej (obecnie 2 zmiany zgodne z harmonogramem, od stycznia praca w systemie równoważnym)
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • posiadania książeczki sanepid

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 19:22, 23 października 2020
  • Wyświetleń:609
  • ID ogłoszenia: 633564994
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Legnica, Dolnośląskie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Karolina Sztaba