Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która da Ci mnóstwo korzyści. Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Obecnie dla firmy Huf Polska z siedzibą magazynu w Bieruniu poszukujemy osób do pracy w magazynie na stanowisko:

PRACOWNIK/CA MAGAZYNU

oferujemy

  • pracę w trybie III-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce - 5 zł/dzień
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy (Bieruń, ul. Logistyczna 55), jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • pełne przygotowanie do pracy - odzież, identyfikator, klucz z szafki oraz karta informacyjna już pierwszego dnia pracy
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

zadania

  • proste prace magazynowe: obsługa skanera, przygotowywanie wysyłek, wywóz komponentów na halę produkcyjną,
  • kontrola stanów magazynowych, pakowanie, etykietowanie,
  • praca z dokumentacją magazynową, potwierdzającą wykonaną pracę,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy

oczekujemy

  • nie wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz UDT
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • odpowiedzialności, zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 17:06, 24 października 2020
  • Wyświetleń:1623
  • ID ogłoszenia: 632352266
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Bieruń, bieruńsko-lędziński, Śląskie, Bieruń Nowy

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Jagoda Bańczyk