To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Świdnica.

Pakowacz/ka->atrakcyjna stawka-> tylko 4 dni pracy->darmowy transport

Chcesz pracować w jednej z największych firm e-commerce w branży Zdrowia i Urody? Cenisz sobie pracę w świetnej atmosferze? Pracuj z nami dla naszego Klienta, firmy The Hut Group w Magnicach pod Wrocławiem.

oferujemy

- atrakcyjną stawka miesięczna 3530 zł brutto

- do 15% premii (premia wydajnościowo-frekwencyjna)

- umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

- obiad za 1 zł!

- pracę tylko 4 dni w tygodniu!

- bezpłatny transport z miejscowości: Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice

- pracę w świetnej atmosferze

- po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy bezpośrednio u Klienta

- możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego (Medicover) na preferencyjnych warunkach

zadania

  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym po 10,5h w godzinach 06.00 – 16.30; 16.30.00 – 03.00
  • zaangażowanie
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PAKOWACZ na numer podany w ogłoszeniu, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 4

  • Dodane o 21:22, 16 października 2020
  • Wyświetleń:1062
  • ID ogłoszenia: 630743218

Ogłoszenia użytkownika Kinga Pruska