To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Gliwice.

Lekka praca przy produkcji -> pn.-pt -> 8h pracy

Posiadasz doświadczenie na produkcji? Masz zdolności manualne? Lubisz system zmianowy w pracy? To ta oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: pracownik/ca produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne 2700 brutto + miesięczną premię roszczeniową (do 20%)
  • docelowe zatrudnienie przez firmę
  • dogodny dojazd do firmy transportem publicznym
  • pakiet RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele innych)

zadania

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych – produkcja okuć okiennych (lekka praca siedząca)
  • wykonywanie manualnych prac na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie produktów
  • proste prace przy komputerze

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • podstawowych umiejętności matematycznych
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęci podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści Gliwice na numer podany w ogłoszeniu, a my skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 22:22, 16 października 2020
  • Wyświetleń:3187
  • ID ogłoszenia: 630758869

Ogłoszenia użytkownika Angelika Wojcieszek