aktualnie dla jednego z naszych klientów, lidera w branży artykułów biurowych poszukujemy osób na stanowisko:

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie 4250 brutto + premie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • dowolność wyboru godziny rozpoczęcia pracy: między 7:00 a 10:00, zakończenie odpowiednio między 15:30 a 18:30
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • systemowe przyjmowanie towaru na stan magazynowy w programie SAP
  • weryfikacja ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru
  • praca na komputerze i skanerze
  • współpraca z innymi pracownikami

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana książeczka sanepidu
  • znajomość obsługi skanera oraz programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:36, 24 października 2020
  • Wyświetleń:563
  • ID ogłoszenia: 635110888
Użytkownik

Piotr Zimnota

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Piotr Zimnota